Odpaliště


Rešení odpaliště pro simulátorová řešení mohou být velmi různá. Způsob provedení odpaliště zásadně závisí na typu a technolgii snímacího systému. S tím souvisí i způsob, jakým je řešen odpal/postoj pravorukých a levorukých hráčů. Od toho se odvíjí nejen povrch samotného odpaliště, ale i jeho konstrukce.


Tee Mats

V případě, kdy jsou použity podlahové snímače, je nutné zajistit zvýšení podlahy. Systémy Vista od f. TruGolf využívají zvýšených rohoží, které umožňují snadnou integraci sensorů a současně i snadnou mobilní instalaci. Pro pevné instalace se provádí zvýšení podlahy za pomoci dřevěné konstrukce a desek a to i pro instalace, které nevyžadují integraci podlahových sensorů, ale umožní kvalitní instalaci rohože pro odpal.

Floor


Samotný povrch odpaliště může být proveden z více částí - část pro postoj hráče, část pro umístění míče pro odpal a zbylou plochu pro puttování. Toto řešení umožňuje případnou snažší výměnu částí rohože při opotřebení.
Alternativně, v případě většiny instalací na bázi systému GSK používáme společný souvislý povrch jak pro postoj, tak i odpal míče. K tomuto účelu instalujeme špičkové koberce Tee Turf XL, tloušťky 30mm zajišťující nejen vysokou trvanlivost, ale i skvělý povrch pro zasažení míče, včetně možnosti použití klasického tee pro odpal dřevem.
Turf
Copyright (c) GCZ, s.r.o. 2020, info@golfgear